Radyo Dinle Özellikleri

450’den fazla Internet Radyo Barındırma Hizmeti

Uygun fiyatlarla İnternet Radyo Servisi. Güvenilir SHOUTcast ve ICEcast 7/24 akışı. BerrSoft I.T. Ekip her zaman size SHOUTcast ve ICEcast streaming teknik desteği sunmak için hazırdır. Radyo Dinle ile her zaman güvenilir bir servis elde edersiniz.

  • SHOUTcast nedir?
  • ICEcast nedir?
  • SHOUTcast profesyonel bir çözüm midir?
  • ICEcast profesyonel bir çözüm müdür?
  • SHOUTcast'i kullanmak ne kadar kolay?
  • Icecast'i kullanmak ne kadar kolay?

SHOUTcast & ICEcast

Radyo Dinle 'nin Ayrıcalıklı Özelliklerinden Faydalanın

secure

SHOUTcast nedir?

SHOUTcast, radyo istasyonlarının çevrimiçi ses yayını yapmasını sağlayan bir akış sunucusudur (bu web yayını olarak bilinir). Güçlü ve istikrarlıdır, yani İnternet radyo trafiğinizin tamamını çöker veya başka sorun yaşamadan atabilirsiniz. Yayın sürecine 3 aşamalı vardır. Sonunda herhangi bir karmaşık veya pahalı yazılım veya donanıma ihtiyaç duymazsınız, basit bir masaüstü PC ve geniş bant bağlantısı iyi bir şekilde çalışacaktır.

secure

ICEcast nedir?

ICEcast, radyo istasyonlarının çevrimiçi ses yayını yapmasını sağlayan bir akış sunucusudur (bu web yayını olarak bilinir). Güçlü ve istikrarlıdır, yani İnternet radyo trafiğinizin tamamını çöker veya başka sorun yaşamadan atabilirsiniz. Ses dinleyicileri akışa herhangi bir oyuncu aracılığıyla erişebilirler. ICEcast, otomatik dinleyicileri manuel olarak açıp kapamaya gerek duymadan, Auto DJ'den Canlı akışa anlam kazandıran ve otomatik olarak dinleyicilere aktaran bağlama noktalarına sahiptir. Yayın sürecine 3 aşamalı vardır. Sonunda herhangi bir karmaşık veya pahalı yazılım veya donanıma ihtiyaç duymazsınız, basit bir masaüstü PC ve geniş bant bağlantısı iyi bir şekilde çalışacaktır.

secure

SHOUTcast profesyonel bir çözüm midir?

Çok fazla. SHOUTcast, dünyanın dört bir yanındaki binlerce radyo istasyonunun kullandığı endüstri standardı bir platformdur. Geniş uyumluluğu insanların çoğu oyuncu ve işletim sistemi ile dinleyebilmeleri anlamına gelir. Dinleyiciler, Windows Media Player, iTunes, Winamp, Realplayer, XMMS ve daha pek çok medya oynatıcıyı içeren tüm popüler medya oynatıcıları ile dünyanın dört bir yanındaki MP3 akışınıza bağlanabilecektir. Oldukça basit olmasına rağmen, en ağır taleplerle bile başa çıkabilir ve baskı altına girmez. Basitliği yayıncıya ve dinleyici lehine çalışır.

secure

ICEcast profesyonel dereceli bir çözüm müdür?

Çok fazla. ICEcast, binlerce ve binlerce radyo istasyonunun tüm dünyada kullandığı endüstri standardı bir platformdur. Geniş uyumluluğu insanların çoğu oyuncu ve işletim sistemi ile dinleyebilmeleri anlamına gelir. Dinleyiciler, Windows Media Player, iTunes, Winamp, Realplayer, XMMS ve daha pek çok medya oynatıcıyı içeren tüm popüler medya oynatıcıları ile dünyanın dört bir yanındaki MP3 akışınıza bağlanabilecektir. Oldukça basit olmasına rağmen, en ağır taleplerle bile başa çıkabilir ve baskı altına girmez. Basitliği yayıncıya ve dinleyici lehine çalışır.

secure

SHOUTcast'i kullanmak ne kadar kolay?

SHOUTcast aslında kullanımı çok basittir. Herhangi bir internet bağlı Windows bilgisayara yüklenebilir Winamp gibi yayın ücretsiz yazılım kullanabilirsiniz. Apple ve Linux kullanıcıları için de çözümler var. Diğer yayın yazılım seçeneklerini ve% 100 shoutcast uyumlu araçlar ile daha profesyonel bulabilirsin.

secure

Icecast'i kullanmak ne kadar kolay?

ICEcast aslında çok basittir. Herhangi bir internet bağlı Windows bilgisayara yüklenebilir Winamp gibi yayın ücretsiz yazılım kullanabilirsiniz. Apple ve Linux kullanıcıları için de çözümler var. Ayrıca, Simplecast ve SAM Broadcaster gibi araçları kullanmayı düşünebilirsiniz, bunlar daha profesyonel ve% 100 Icecast uyumlu araçlar.